Singapurská společnost Razer, známá svými herními notebooky a příslušenstvím k počítačům, se v listopadu loňského roku pustila do vysoce konkurenčního trhu smartphonů. Tím vstupem byl její herní telefon Razer Phone, vlajková loď se Snapdragon 835 a Android telefon zaměřený na fanoušky mobilních her a zábavy. Společnost nedávno ve své finanční zprávě za rok 2018 uvedla, že její kategorie „Ostatní“ zaznamenala meziroční nárůst o 432,3% na 16,5 milionů dolarů.

A právě v tom „Ostatním“ bychom měli hledat jejich první telefon Razer Phone, který by měl stát za tímto hezkým růstem. I přes jeho hranatý design si zřejmě Razer Phone vydobyl své místo na slunci a dokázal zaujmout zhýčkané publikum pokukujícím po novém nadupaném telefonu. Zatímco doposud nebyl uveden žádný konkrétní počet prodaných kusů jedničky, společnost Razer oznámila, že již alokovala zdroje do vývoje druhé generace Razer Phone, který by teoreticky mohl přijít na trh pod lehce upraveným jménem a to Razer 2.

Razer Phone 2

Razer samozřejmě přesně nepotvrdil, kdybychom se Razer 2 / Razer Phone 2 měli dočkat, ale již se vynořily spekulace, že nový telefon by měl do konce roku 2018 jít do prodeje v Číně, což tak mimochodem evokuje datum spuštění prvního Razer Phone. A to bylo v listopadu 2017. Takže herní nadšenci zbystřete, možná se chystá nová pecka v nejbližších měsích!

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.