LG aktuálně dokončilo představovačku modelu Q7 v Indii, která se odehrála minulý týden, a před chvílí se objevil nový únik, který odhaluje, že LG Q9 se chystá na spuštění. Nový tip pochází od tipstera na Twitteru @Hackersimar, který naznačil, že se údajné specifikace předpokládaného telefonu od LG se ponesou od střední až k vyšší střední třídě.

Podle tohoto zdroje, bude LG Q9 výkonným telefonem se Snapdragon 660 SoC, který by vám zároveň ale moc neměl provětrat peněženku. Mimo jiné je tímto procesorem vybaveno například Xiaomi Mi A2 a řada dalších telefonů. Dále by LG Q9 měl vyrukovat se 4 GB paměti RAM a aktuálně se spekuluje o dvou variantách úložného prostoru – a to 32 GB a 64 GB. Baterie by pak měla disponovat kapacitou 3 500 mAh. Na straně operačního systému se pak dočkáme Android 8.1 Oreo, což snad nikoho nepřekvapí. Jelikož je to poprvé, kdy slyšíme o tomto modelu, je jasné, že ve specifikacích je ještě spousta hluchých míst, ale dalo by se očekávat, že by mohly být podobné modelu LG Q8 (2018), který byl představen minulý měsíc s identickým procesorem.

Takže pokud si máme tipnout, jako další čekáme IP68 a MIL certifikace, duální zadní kamerové kombo, USB Type-C a Face Unlock. Jakmile budeme vědět víc, samozřejmě se podělíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.