Už zítra by měly být představeny chtivé veřejnost modely Honor 8X a 8X Max a informace o specifikacích a vzhledu už hezkých pár dnů plní nejen naše stránky. A po včerejším nášupu z TENAA a VMallu pro vás dnes máme také jednu poměrně zásadní informaci ohledně možného cenového zařazení základního modelu. A cena je samozřejmě vždy na prvním místě, ostatně právě velmi nízko nastavené cenové politice vděčily minulé generace Honor 6X a 7X za skvělá prodejní čísla.

Dnešní zprávička  je založena na analýze snímku ze sociální sítě Weibo, kde se pracovník jednoho z kamenných obchodů Honor snaží polepit stojánky telefonů odpovídajícími nálepkami se specifikacemi a cenou. A při pečlivém pohledu vidíme, že jedna z nálepek náleží právě Honor 8X a cenovka je 2099 juanů, tedy v přepočtu zhruba 308 dolarů. I když bohužel nevidíme přesně na specifikace, tak se cenovka měla spíše vztahovat na vybavenější 6 GB RAM + 128 GB model, přičemž základní 4 GB RAM + 64 GB kousek by mohl bát ještě levnější.

Podle posledních zpráv a dohadů by měl být Honor 8X vybaven 6,5-palcovým displejem s FullHD+ rozlišením a malým vykousnutím ve tvaru kapky vody, octa-core procesorem Snapdragon 660 (i když se tomu stále ještě osobně lehce zdráhám uvěřit), 20 Mpix + 2 Mpix duální kombo zadních fotoaparátů, 16 Mpix selfie kamerku, čtečku otisků prstů, 3650 mAh kapacitu baterie a Android 8.1 Oreo s nadstavbou EMUI. K mání pak bude v černé, červené, modré a fialové. Tak již zítra !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.