Ohodnoťte článek

První informace o chystaném nové vlajkovém modelu LG V40 Thinq už vesele kolují internetem, včetně prvních renderů telefonu. Hlavním tahákem tak evidentně bude hned pětice zabudovaných fotoaparátů, tři z nich pak na zádech telefonu. Čím více pruhů, tím více Adidas… A díky zdrojům serveru Android Pit se dokonce dostaly na světlo i v podstatě kompletní hlavní specifikace tohoto telefonu.

Podle všeho tak LG V40 Thing dostane do vínku procesor Snapdragon 845, 6,4-palcový 19.5:9 P-OLED displej s QHD+ rozlišením, 6 GB RAM a 64 GB/128 GB vnitřního úložiště. A zmíněné masivní foto vybavení ? Trojice zadních senzorů bude sestávat z 12 Mpix (f/1.5) + 16 Mpix (f/1.9) + 12 Mpix (f/2.4) s funkcemi 2x telefoto zoomu, širokoúhlým záběrem a AI. Přední selfie kamerka pak bude duální s 8 Mpix + 5 Mpix senzory.

Rozměry telefonu budou 158.7×75.8×7.79 mm a váha velmi slušných 169 g, což je bohužel kompenzováno na pohled lehce poddimenzovanou 3300 mAh kapacitou baterie. LG V40 Thinq by se podle zpráv korejského listu ETNews měla představit světu v prvním nebo druhém říjnovém týdnu (nejčastěji se hovoří o 10.říjnu) a jsme velmi zvědavi na nastavenou cenu. LG do tohoto modelu vkládá velké naděje a očekává od něj návrat na mobilní výsluní, tak snad někde po cestě ještě nestihnou vše pokazit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.