Čínské internetové obchody jen přetékají nabídkami na sluchátka všeho ražení, tvarů, druhů a specializací. Ale na trefit na ty opravdu kvalitní kusy už chce nějaké to hledání a koumání, protože je většina přece jen k mání za velmi nízké ceny a často i odpovídající ne zcela vysoké kvalitě. To ale není případ skvělých KZ AS10, ke kterým pro vás dnes máme slevový kupón z e-shopu Gearbest.

KZ AS10 jsou lehce extravagantněji vypadající in-ear sluchátka, ale hlavně jsou osazeny hned pěti vysoce citlivými měniči Balanced Armature, které nevyužívají běžného systému cívky pohybující se spolu s membránou. V tomto případě je cívka pevná a pohyb membrány způsobuje nepřímo. Toto řešení přináší mnohem vyšší citlivost a přesnost pohybu membrány, díky které si můžete vychutnat zvuk ve vyšší kvalitě. Dále pak nabízí odpojitelný 3.5mm kabel s pozlacenými 0.75mm konektory, profesionální audio kabel a možnost připojení doplňkového Bluetooth modulu. Případně je k dostání i verze s mikrofonem.

Dnešní akce je však pouze na černo-červenou verzi sluchátek bez mikrofonu a díky použití kupónu GBEPKZ se můžete dostat až na cenu 45.99 dolarů. Takže pokud si chcete své uši hýčkat kvalitnějším zvukem, tak jsou tyto sluchátka přímo pro vás jako stvořená.

A když už jsme u těch slev na Gearbestu, tak se sluší zmínit momentálně velkou probíhající akci s „lovením pokladů“, tunou slev, soutěží a kupónů. Takže se určitě mrkněte na oficiální blog obchodu, kde najdete podrobnější informace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.