Čínskou značku No.1 máme asi všichni zafixovanou hlavně jako výrobce, který s urputnou zarputilostí sází na trh jedny chytré nositelnosti za druhými s kadencí těžkého kulometu. Ale občas se pokusí zabrousit i do jiných sfér a některé z jejich nestandardních výrobků si pozornost určitě zaslouží. A to je i případ velmi zajímavého multifunkčního vysílačkového obalu pro iPhone, který by měl svoji crowdfundingovou kampaň na Indiegogo odstartovat již velmi brzy.

Tento obal by měl opravdu plnohodnotně splňovat hned trojici funkcí, protože kromě ochrany telefonu samotného bude sloužit i jako vysílačka a jako bonbónek na dortu bude mít vestavěnou i 3500 mAh powerbanku. A to už je poměrně rozumná kapacita schopná nakrmit i věčně hladové jablečné krky. Navíc by měl být obal univerzální na všechny velikosti iPhonů, takže by se opravdu mělo jednat o takový kuriózní švýcarský nožík mezi mobilními doplňky.

Zmíněná kampaň na Indiegogo by měla být aktivní jen v řádu několika dní a už dnes je možné se zaregistrovat pro získání speciální brzké slevy, která bude konkrétně ve výši 27 %. A na stránkách No.1 už je k dispozici i soutěž o nějaký ten kousek zdarma, tak proč nepokusit Štěstěnu.