Společnost ZTE nedávno avizovala, že stále má co nabídnout svým fanouškům, i když jejich řady po nedávných problémech se sankcemi v USA prořídly. Na veletrh IFA do Berlína totiž společnost přivezla novinkový telefon ZTE Axon 9 Pro a během dneška by jej tam měla oficiálně představit.

Co zatím o Axon 9 Pro víme? Není toho mnoho. Jisté je, že designově bude opravdu velmi podobný iPhone X jak zepředu, tak i zezadu. Nad displejem trůní poměrně masivní výřez a pod displejem stejně tak velká brada.

 

Co se hardwarové výbavy týče, tak podle výpisu z Geekbench víme, že kapacita RAM bude 6 GB a podle skóre bychom zas mohli tipnout, že procesorem by mohl být Snapdragon 845. Některé zdroje však uvádějí, že ve hře by mohl být i Snapdragon 835. Interní paměť by neměla být nižší než 64 GB.

Očekává se, že si společnost ZTE určitě dala na tomto telefonu záležet. Jednak je to jejich letošní vlajková loď a jednak by je měl právě tento stroj vrátit zpátky do hry, protože spory s USA je poměrně oslabily a v rámci celé společnosti proběhly výrazné personální změny a došlo také k velkému omezení výroby a tím pádem i prodejů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.