Vivo X23 se stane oficiálním během příštího týdne, ale už teď máme docela jasnou představu jak bude telefon vypadat.

Internet se už delší dobu plní jeho reálnými fotkami a dokonce si Vivo X23 zahrál i v jedné čínské televizní show. Dneska si dáme další porcičku fotek, které do éteru vypustil jeden z uživatelů Weibo.

Fotky opět potvrzují, že displej bude mít „kapkový“ horní výřez a úhlopříčku 6,4 palce. Výrobce tvrdí, že poměr displeje k tělu bude 91%. Zadní panel je skleněný s barevným přechodem.

Na dalších fotkách je Vivo X23 porovnáván s telefonem Oppo R17, který byl nedávno vydán. Oba přístroje jsou si docela podobné, ale přesto zde najdeme pár drobných rozdílů. Konkrétně se jedná o umístění zadního fotoaparátu, kdy Oppo R17 má kamerový modul uložen uprostřed horní části zad a Vivo jej má v levé horní části.

Také na čelním panelu si nelze nepovšimnout rozdílného tvaru horního výřezu. Podobnost obou telefonů lze jednoduše vysvětlit tím, že jak Vivo, tak i Oppo spadají do korporátu BBK, kam patří i společnost OnePlus.

Oba telefony mají i podobnou hardwarovou výbavu, kdy hlavním aktérem je procesor Snapdragon 670. V případě Vivo X23 by měl být spárovaný s 8 GB RAM a 128 GB interní paměti. Na potvrzení dalších parametrů si budeme muset počkat do 6. září/septembra, kdy bude Vivo X23 oficiálně představen.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.