Na čínských internetových portálech se dá za velmi zajímavé sehnat leccos a nabídka se zdaleka v oblasti elektroniky neomezuje na telefony a chytré nositelnosti. Najdete tam i spoustu velmi šikovných doplňků a periférií i pro počítače, často se pak jedná i pro kousky, které se vám mohou opravdu hodit. Jedním takovým je i univerzální adaptér k připojení harddisků Gocomma, který je momentálně k mání v bleskových prodejích na Gearbestu.

Tento Gocomma adaptér/konvertor využijete k připojení až 3 harddisků k vašemu počítači (2.5″ IDE/3.5″ IDE, SATA) a díky USB 3.0 konektoru bude vše pracovat bleskovou přenosovou rychlostí až 5 Gbps. Podporovány jsou až 4 TB disky a vše samozřejmě funguje bez jakékoli instalace ovladačů, Plug&Play ve své plné kráse. Podobný adaptér se velmi hodí v případě, že potřebujete zálohovat, duplikovat nebo přenášet masivní objemy dat z jednoho disku na druhý a nechcete si komplikovat život nějakým složitým instalováním přímo do bedny stolního počítače, nemluvě o snadné připojitelnosti i k notebookům.

Harddiskový adaptér Gocomma je na Gearbestu slevněn díky bleskovým prodejům jen na 17.99 dolarů, což opravdu není mnoho za tento šikovný počítačový doplněk. Samozřejmostí je pak doprava zdarma, ale to už asi nikoho nepřekvapí. A když už hovoříme o momentálních slevách právě na Gearbestu, tak se sluší zmínit probíhající akci zaměřenou na hodinky, batohy, boty a oblečení. Určitě se neuškodí na nabídku hodit okem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.