Ohodnoťte článek

Chytré náramky už určitě bez výhrad patří k základnímu vybavení mnoha uživatelů mobilních zařízení a představují výrazně levnější alternativu k často drahým chytrým hodinkám. Sice jste často při zobrazení limitování menším displejem, ale na druhou stranu se jedná o lehké a skladné kousky se slušnou výdrží baterie a podporou mnoha (nejen) sportovních funkcí. A my pro vás dnes tři takové modely máme v bleskových prodejích e-shopu Tomtop.

Začneme hezky zostra tím nejlevnějším a 115Plus Smart Bracelet vám opravdu díru do peněženky neudělá, protože si ho můžete pořídit jen za 7.05 euro. Nabídne 0.96-palcový TFT displej s podporou zobrazování notifikací, monitor fitness funkcí jako je krokoměr nebo měření srdečního tepu a navíc má i certifikaci IP67 pro voděodolnost. Příjemným bonusem je pak i USB konektor vestavěný do pásku náramku a 100 mAh baterie slibující výdrž ve standby režimu až 10 dní.

Velmi podobný je pak i TF6 Smart Sports Bracelet, který má také 0.96-palcový displej s rozlišením 80 x 160 pixelů a nabídne zobrazování všemožného sledování sportovních aktivit, certifikaci IP68, 90 mAh kapacitu baterie se slibem 15 dnů ve standby režimu, samostatnou aplikací na sledování sportovních výkonů a taktéž vestavěné USB nabíjecí rozhraní na odpojitelném pásku. To vše za 9.69 euro.

Posledním do party je pak nápadně identický B05 Sports Smart Bracelet v podstatě se skoro stejnými funkcemi, opět 0.96-palcovým TFT displejem, sportovními vychytávkami, měřením tepu a tlaku, vestavěným USB nabíjením a 110 mAh kapacitou baterie s 15 dny ve standby režimu. Voděodolnost je tentokráte IPX7 a cena se vyšplhala na 11.46 euro. Takže záleží opravdu na vkusu a momentálním rozhodnutí, všechny tři kusy jsou si velmi podobné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.