Jen před pár týdny Xiaomi bez velkých fanfár a v podstatě lehce po partyzánsku vydali větší verzi tabletu MiPad 4, což leckoho poměrně překvapilo. Nový Xiaomi MiPad4 Plus se sice v drtivé většině parametrů a vybavení shoduje se základní variantou, ale i tak se jedná o vítanou novou krev pro milovníky větších obrazovek tabletů. A my pro vás dnes máme slevový kupón právě na tohoto krasavce z nabídky e-shopu Gearvita.

Jak již bylo řečeno, tak hlavním rozdílem Xiaomi MiPad 4 oproti menšímu bratříčkovi je právě displej, který nám sice narostl na úhlopříčku 10.1-palce, ale stále si zachoval poměr stran 16:10 a rozlišení 1920 x 1200 pixelů. Shodný je také procesor Snapdragon 660, 4 GB RAM a 64 GB / 128 GB vnitřní paměti bez možnosti rozšíření microSD kartou. Větší rozměry znamenají i vyšší váhu 485 g, ale na druhou stranu se díky tomu dostalo i na větší 8620 mAh kapacitu baterie. Fotoaparáty jsou 13 Mpix a 5 Mpix se světelností f/2.0 a 4G LTE verze tabletu je vybavenou jedním nano SIM slotem a podporuje GPS + Glonass. Bohužel však podpora LTE pásem ustrnula na B1/3/5/7/8.

Použitím slevového kupónu MiPad4P se u 4 GB + 64 GB 4G LTE verze v černé nebo zlaté barevné variantě dostanete v e-shopu Gearvita na cenu 321.99 dolarů, což za podobný kousek rozhodně není zlé. Takže pokud toužíte po skvěle zpracovaném větším tabletu od velké značky, tak se tento jen a jen nabízí jako jasná volba.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.