V jednom z nejpopulárnějších čínských obchodů na nás chystají opět další monstr akci a všichni fandové Gearbestu se tak na příští tři týdny budou moci ponořit do kolotoče slev, kupónů a speciálních her pro tuto událost. Vše odstartuje už zítra 29. srpna a první fáze lovení pokladů potrvá až do 2. září. Pak se od 3. do 9. září otevřou dveře legendární pokladnice a s nimi určitě i nějaké ty gadgety za výrazně lepší ceny. Takže co nás v této akci čeká ?

Tak například si budete moci zasoutěžit o Huawei P20 nebo robotický vysavač Xiaowa, pokusit se ve speciální mobilní hře vyhrát DJI Mavic Air nebo Xiaomi MiPad 4 a samozřejmě začít syslit slevové kupóny. Ty se budou pohybovat až do výše 50 dolarů při nákupu nad 99 dolarů, eventuálně pak další kousky při platbě Paypalem. K dispozici budou i speciální slevy při nákupu trojice produktů, náhodné balíčky nebo doplňky k nákupu za pouhé dva dolary. Více informací najdete na blogu Gearbestu samotného.

Aby se neřeklo, tak dojde i na nějaké to rozdávání cen v giveaway akcích, konkrétně pak produkty v ceně 500 dolarů v každé z pěti akcí na sociálních platformách Gearbestu. Všechny časy jsou upraveny pro naši časovou zónu.

Sociální kanál
Popis
Promo začíná
Promo končí
Novinky o akcích a produktech
Srp 29 @ 9:00
Zář 1 @ 9:00
Praktické gadgety s tunou soutěží
Zář 1 @ 9:00
Zář 3 @ 9:00
Podrobné popisy a recenze produktů
Zář 2 @ 9:00
Zář 4 @ 9:00
Podpora, slevy a sledování zásilek
Zář 4 @ 6:00
Zář 7 @ 9:00
Poslední slevy včetně obrázků a videí
Zář 4 @ 6:00
Zář 7 @ 9:00
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.