Společnost Vivo má trochu zpoždění, ale snad to nebude tak hrozné. Původně měla naplánováno oficiální představení svého nového modelu chytrého telefonu Vivo X23 na 20.srpna/augusta, ale k tomu nedošlo. Místo toho se postupně začaly objevovat informace a obrázky, které nám pomáhají udělat si o novince reálnější představu.

Je sice pravda, že k oficiálnímu představení ještě nedošlo, ale na stránkách společnosti Vivo se objevila rezervační stránka s několika detaily o chystaném zařízení. Takže již nyní je k dispozici předobjednávka této novinky. Také bylo potvrzeno, že k představení chytrého telefonu Vivo X23 dojde 6.září/septembra v 19:30 hodin v Pekingu v Číně.

Specifikace

Vivo X23 by měl přijít s minimálními rámečky a se zářezem. Slibuje vysoký poměr displeje k tělu. Zároveň bude vybaven snímačem otisku prstu čtvrté generace. Z dosud známých údajů vyplývá, že společnost Vivo bude nabízet Vivo X23 ve dvou procesorových variantách. Usuzujeme to z informací poskytnutých na stránkách Master Lu benchmark, kde je uvedeno, že tento smartphone bude vybaven procesorem Snapdragon 670 SoC. Další informace pramení ze stránek Geekbench, kde je Vivo X23 spojován s procesorem Snapdragon 710. Jestli to tak bude doopravdy nebo se jen zdroje nemohly shodnout, uvidíme asi až při jeho představení. Kapacitu baterie ani další podrobnosti zatím nevíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.