Společnost Vivo má trochu zpoždění, ale snad to nebude tak hrozné. Původně měla naplánováno oficiální představení svého nového modelu chytrého telefonu Vivo X23 na 20.srpna/augusta, ale k tomu nedošlo. Místo toho se postupně začaly objevovat informace a obrázky, které nám pomáhají udělat si o novince reálnější představu.

Je sice pravda, že k oficiálnímu představení ještě nedošlo, ale na stránkách společnosti Vivo se objevila rezervační stránka s několika detaily o chystaném zařízení. Takže již nyní je k dispozici předobjednávka této novinky. Také bylo potvrzeno, že k představení chytrého telefonu Vivo X23 dojde 6.září/septembra v 19:30 hodin v Pekingu v Číně.

Specifikace

Vivo X23 by měl přijít s minimálními rámečky a se zářezem. Slibuje vysoký poměr displeje k tělu. Zároveň bude vybaven snímačem otisku prstu čtvrté generace. Z dosud známých údajů vyplývá, že společnost Vivo bude nabízet Vivo X23 ve dvou procesorových variantách. Usuzujeme to z informací poskytnutých na stránkách Master Lu benchmark, kde je uvedeno, že tento smartphone bude vybaven procesorem Snapdragon 670 SoC. Další informace pramení ze stránek Geekbench, kde je Vivo X23 spojován s procesorem Snapdragon 710. Jestli to tak bude doopravdy nebo se jen zdroje nemohly shodnout, uvidíme asi až při jeho představení. Kapacitu baterie ani další podrobnosti zatím nevíme.