Na trhu je mnoho Bluetooth reproduktorů a jediný způsob, jak vyniknout, je jedinečný design a to je přesně případ reproduktoru Atomic Player. Za prvé, je maličký a za druhé jeho retro design (a barva) jistě přitáhne pozornost mnoha lidí.

První věc, které byste měli věnovat pozornost u tohoto nového zařízení je jeho skvělý retro design, který se podobá malému gramofonu pro vinylové desky. Rozměry reproduktoru jsou miniaturní: pouze 63 x 47 x 30 mm při hmotnosti 130 gramů. Díky malým rozměrům se zařízení bez problémů vleze i do běžné kapsy. Pouzdro je vyrobeno ze zinku a hliníkové slitiny a ve středu je 3 wattový reproduktor. Frekvenční rozsah je od 130 Hz do 20 kHz.

Atomic Player

Ovládací prvky jsou následující – pozastavení/přehrávání, další stopa, nastavení hlasitosti. Baterie má kapacitu 400 mAh, což bude stačit po dobu přibližně 7 hodin nepřetržitého poslechu hudby. Nabíjení reproduktoru probíhá prostřednictvím standardního konektoru USB. Atomic Player lze také připojit k bezdrátovým sítím a streamovat hudbu z celé řady služeb včetně Apple Music a QQ Music. Zařízení má stát kolem 37 dolarů a v distribuci by se mělo objet od 22. září/septembra.