Prázdniny sice pomalu končí, ale léto stále trvá a výpravy k vodě budou ještě nějakou dobu aktuální. Mohla by se proto hodit akční kamera, která má slušnou výbavu a velmi dobrou cenu. Takovou akční kamerkou je EKEN Alfawise V50 Pro.

Kombinace čipsetu Ambrela A12S75 a snímače Sony IMX258 s technologií Exmor RS a rozlišením 12 MPix dává tušit, že akční kamera bude mít nejen slušný výkon, ale výstupy z ní taky nebudou špatné. Video výstup lze pořídit v rozlišení až 4K a úhel záběru je 170°.

V prodejním balení najdeme celou řadu doplňků jako je například vodotěsné pouzdro,díky kterému s kamerou EKEN Alfawise V50 Pro můžete natáčet a fotit až do hloubky 30 metrů. Rozhodně potěší i přidaný stativ. K dalším doplňkům patří několik úchytů a spon, takže kameru lze snadno upevnit například na cyklistickou přilbu nebo na řídítka.

 

Samozřejmostí je i spárování s telefonem. Baterie má kapacitu 1050 mAh a lze ji nabíjet skrze USB kabel. Podle výrobce by měla bez úhony přežít 50 minut nepřetržitého záznamu, případně 10 hodin v pohotovostním režimu. Jak kamera EKEN Alfawise V50 Pro funguje můžete omrknout v následujícím videu.

Základní informace o kameře už tedy známe a určitě nás bude zajímat i její cena. Ta je aktuálně na e-shopu Gearbest nastavena na 75,11 dolarů. Ale od pondělí 27.8. můžete využít slevový kupón ve tvaru EKAlfaV50, který cenu srazí na 64,99 dolarů.

Pro ty, kteří by si raději chtěli zasoutěžit o chytré sportovní hodinky Diggro DI10 tu máme zprávu, že na facebookové stránce Gearbest Česko až do 11. září/septembra běží soutěž o tyto hodinky. Pravidla jsou velmi jednoduchá a vše se dozvíte právě zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.