To, že značka Honor chystá nový telefon Honor 8X není žádným tajemství. Tu a tam jsme o něm něco zaslechli, ale o tom, kdy bude uveden se nevědělo. Teď je to jasné a v rámci představení se dočkáme i malého překvapení v podobě Honor 8X Max.

Honor totiž vydal oficiální teaser, kde avizuje, že 5. září/septembra představí hned dva přístroje. O prvním z chystaných telefonů se ví, že bude mít podobný design jako Huawei Nova 3 a displej by měl být zhruba 6,5 palcový. Také se hovoří o tom, že procesorem bude Kirin 710, ale některé zdroje uvádějí Snapdragon 660.

Co se týče Honor 8X Max, tak tady zaspali i ti největší spekulanti a vlastně se ani nečekalo, že se na tomto telefonu pracuje. Předpokládá se, že snad jediný rozdíl bude ve velikosti úhlopříčky displeje, která by u Honor 8X Max mohla být 7,12 palce. Někteří také očekávají, že kapacita baterie by měla být solidních 4900 mAh.

Z tohoto minima informací je slutečně těžké tipovat, jakýmy parametry bude obdařen 8X Max. Ale vzhledem k tomu, že do představovačky přece jen pár dnů ještě zbývá, čekáme, že čínští informátoři budou horečně pracovat na tom, aby nějaké podrobnosti o Honor 8X Max vyštrachali.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.