V posledních dvou letech se společnost OUKITEL zabývala kromě rozsáhlých řad telefonů s velkou baterií taky vývojem smartphonů, které kombinují masivní baterie a robustní tělo. Po K10000 MAX a WP 5000 OUKITEL oznámil, že brzy představí nový smartphone OUKITEL WP2 s obří baterií 10000 mAh, o kterém jsme již psali zde.

WP2 lze považovat za aktualizovanou verzi předchozího K10000 MAX, jelikož, podobně jako K10000 MAX, kombinuje obří baterii 10000 mAh s vlastnostmi, které poskytují nejen dlouhou životnost baterie, ale také odolné tělo. Součástí tohoto odolňáku je 6 palcový FHD+ displej s rozlišením 2160 × 1080 pixelů, obrazovka je chráněna sklem Corning Gorilla Glass.

Oukitel WP2

Oukitel WP2 podporuje službu NFC a samozřejmě LTE nebo GPS. Velká baterie 10000 mAh zaručuje mimořádnou výdrž a podporuje rychlé nabíjení díky 9V/2A nabíječce. WP2 lze také odemknout několika způsoby, kromě tradičního hesla je možné nastavit odemykání pomocí otisku prstu nebo identifikátorem obličeje. Za zmínku stojí snímač otisků prstů, který je netradičně umístěn na boku telefonu.

Oukitel WP2 má více funkcí, které usnadňují každodenní život jak můžete vidět v nejnovějším videu:

WP2 bude k dispozici ve dvou barvách: černá s šedými detaily a černá se zlatými detaily. Tento odolný model bude rozhodně zajímavý svou dlouhou výdrží bez nabíjení. Pro cestovatele je to určitě dobrý tip.