Tak už je to tady. Chytrý telefon Xiaomi Pocophone F1 byl oficiálně představen. Do prodeje půjde 29.srpna/augusta v Indii za 20999 Rs (indických rupií) což je v přepočtu zhruba 6600 korun českých. Bude k dostání v e-shopech Flipkart a Mi.com.

Když vezmeme v úvahu jeho specifikace a cenu, tak to z něj dělá nejlevnější TOP telefon. Samozřejmě uvidíme, jaká cena bude v ČR. Přinášíme Vám pár fotografií z uveřejnění telefonu a stručný přehled jeho specifikací. Předpokládá se, že Xiaomi Pocophone F1 nezůstane jen Indii, ale půjde dál do Evropy.

Specifikace

Xiaomi Pocophone F1 má 6,18-palcový LCD displej s FullHD+ rozlišením. Je vybaven procesorem Snapdragon 845 a možností výběru z 6 GB RAM či 8 GB RAM, přičemž vnitřní paměť je 64 GB/128/ až 256 GB. Velké ocenění získal i za baterii, která je 4000 mAh. Existuje mnoho prémiových telefonů, které dělají špičkové optimalizace baterií, ale neexistuje žádná náhrada za větší baterii. K tomu všemu můžeme přidat rychlé nabíjení Quick Charge 3.0 s kompatibilní nabíječkou, která je součástí balení. Jinak smartphone má duální zadní fotoaparát 12 MP Sony IMX363 senzor + 5 MP Samsung senzor a přední 20 MP selfie kameru. Vše poběží na systému MIUI for Poco – což je modifikovaná verze MIUI 9.6 a Android Oreo vyvinuta speciálně pro tuto řadu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.