Výrobců sluchátek je mnoho a každý uživatel si tak může vybrat nejen dle svého vkusu a potřeb, ale i s ohledem na obsah své peněženky. Tomu se snaží přizpůsobit i nabídky e-shopů, kde moc dobře vědí, že slevy jsou fajn. Dnes tu máme zlevněná sluchátka Mi Sports, jejichž výrobcem není nikdo jiný než Xiaomi.

Jde o bezdrátová sluchátka, která cílí především na sportovce, protože jsou lehká a ergonomická. Podporují také Bluetooth 4.1 a k tomu mají i certifikaci IPX4, což by mělo zaručit odolnost například vůči potu nebo stříkající vodě.

Na kabelu, který sluchátka spojuje, najdete dálkové ovládání. Sluchátka lze také použít jako Handsfree, protože mají zabudovaný mikrofon. Podle výrobce by měla na jedno nabití vydržet až 7 hodin přehrávání hudby a nebo 11 hodin v pohotovostním režimu. To by měla zaručit baterie s kapacitou 120 mAh, která by se měla nabít během dvou hodin.

Xiaomi Mi Sports bezdrátová sluchátka aktuálně pořídíte na Ebay s 50% slevou za 19,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.