Dnes se pojďme podívat na další z „udělátek“ pocházející z jedné z dílen zastřešené pod společnost Xiaomi. Představíme si novinku dceřiné společnosti Viomi, dřezový drtič odpadu. Mimochodem Viomi se zaobírá především výbavou do našich kuchyňských koutů. Na čínském trhu tak již najdeme lednice, ohřívače vody a nebo třeba termosky pod hlavičkou této značky.

Současná novinka je určena do výbavy dřezů, kde by se měla postarat o likvidaci organického odpadu, odcházejícího skrze náš odpadový systém. Viomi dřezový drtič odpadu v sobě ukrývá čtyř úrovňový mlýnek, který dokáže rozdrtit různé druhy potravinového odpadu. Je poháněn vysoce kvalitním a tichým motorem. V horní části navíc disponuje ochranou proti stříkající vodě ve chvíli, kdy je zrovna zaměstnán.

Viomi dřezový drtič odpadu dokáže bez problému rozdrtit skořápky od vajíček, kuřecí kosti, různé skořápky od ořechů a samozřejmě slupky nebo zbytky zeleniny či ovoce. Viomi dřezový drtič odpadu je vyroben z nerezové oceli typu 304 a má kapacitu 1290 ml. Celková hmotnost dosahuje 9,5 kg při rozměrech 200 x 200 x 382 mm. Drtič je třeba instalovat k elektrické přípojce pod napětím 220 V/50 Hz, nominální výkon dosahuje 650 W. Svou kapacitou se drtič hodí do domácností obývaných 5 až 8 osobami. Instalace je možná k jednomu dřezu, ale případně i k sestavě dvou dřezů.

 

Pokud máte zájem o tento Viomi dřezový drtič odpadu, připravte si 1799 juanů (asi 260 USD), v případě, že budete objednávat přímo na čínském trhu skrze crowfundingovou platformu společnosti. V případě přeprodejců si budete muset ještě nějaký ten čas počkat a hlavně si připravit i o něco vyšší částku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.