Značka Relame, která je považována za subznačku Oppo se chce postavit na vlastní nohy a na to konto si vytvořila nejen oficiální stránky, na kterých byl nedávno k vidění i chystaný Realme 2, ale má už i svůj oficiální twitterový účet. Na něm právě hlásí, že se jejich v pořadí druhý telefon objeví už brzo.

Upoutávka sice nic bližšího neodhaluje, ale podle obrázku a sloganu můžeme rozhodně počítat s horním výřezem nad displejem. Samozřejmě pod tweetem je hromada zvídavých dotazů na bližší specifikace telefonu, ale správce účtu odpovídá velmi vyhýbavě s tím, že zatím bližší informace nemá.

Nezbývá nám tedy vycházet jen z neoficiální šeptandy. Kromě horního výřezu se očekává i zadní duální fotoaparát, ovšem rozlišení snímačů je nejasné. Na zadním panelu by mohl být i snímač otisků prstů.

Pokud bychom zapátrali mezi fámami hlouběji, našli bychom i nejistou informaci o 6,23 palcovém displeji s FullHD+ rozlišením a také o procesoru Helio P60, stejně jako u Realme 1. A povídá se cosi o baterii s kapacitou 4230 mAh.

Tyto zprávy však patří spíš do kategorie „jedna paní povídala“, takže asi bude nejlepší si počkat na uvedení Realme 2 a informace oficiální.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.