Před pár dny jsme se dozvěděli, že společnost VIVO oficiálně představí své nové V11 Pro 6. září v Indii. Ale nebude se jednat jen o tento telefon, kterého se od tohoto výrobce dočkáme. V přípravě je totiž i nové VIVO X23, které už bylo možno vidět na různých fotografiích. Aktuálně byl tento telefon k vidění v čínské televizní show jménem Happy Camp.

Na screenshotu tak můžeme vidět, že 6-palcový smartphone bude mít displej skoro přes celou přední stranu a je v TV použit k pořízení skupinové fotografie hostů. Díky textu v pravém dolním rohu pak můžeme vidět, že se jedná o VIVO X23 a dále je tam fráze „AI. Ultra širokoúhlý snímek.“

Vivo X23

Můžeme také vidět, že telefon používá speciálně vytvořený design nazvaný „beauty tip“, který zvyšuje poměr stran obrazovky k tělu více než aktuální top-notch designy. Stejný design byl také viděn i na fotografiích údajného V11 Pro. Otázkou je, jak se tento design uchytí a zda se stane novým trendem. Určitě však víme, že bude trendem pro novou vlajkovou loď VIVO.

Podle předchozích úniků bude VIVO X23 vybaveno čipsetem Snapdragon 670 nebo 710, 6 GB / 4 GB RAM a baterií podporující technologii rychlého nabíjení 22,5 W. X23 by měl být podle předchozích úniků představen již dnes, tedy 20. srpna/augusta, takže se snad již brzy dozvíme, s čím na nás nové VIVO ve skutečnosti vyrukuje.