Telefon Vernee X se na trhu objevil koncem loňského roku. Svým designem přesně zapadl do trendu, který začal loni a i letos je stále aktuální. Jde o Full-screen design a o displej s poměrem stran 18:9. I tento přístroj je stále v prodeji za dobrou cenu na oficiálním Vernee e-shopu pro Českou republiku.

Uživatele zaujala velkokapacitní 6200 mAh baterie, dva duální fotoaparáty a procesor Helio P23. Ovšem ani další parametry nejsou k zahození. Vernee X má velkou 6 palcovou obrazovku s FullHD rozlišením a poměrem stran 18:9. Měl by díky tomu poskytovat až o 12,9% lepší vizuální zážitek než jiné Vernee telefony. K tomu přispívá také 2.5D zakřivení.

Jak již bylo řečeno, jako procesor byl použit Helio P23. Kombinace pamětí 6 GB RAM a 128 GB interní paměti, by měla zaručit hladký a plynulý chod. Nechybí ani podpora LTE Cat 7 a duální 4G VoLTE/V-iLTE.

Foto výbava Vernee X nabízí hlavní duální fotoaparát složený s objektivů s rozlišením 16 a 5 MPix s PDAF a clonou f/2.0. Přední kamera má 13 a 5 MPix snímače a světelnost f/2.0.

Tolik ve stručnosti o parametrech Vernee X. Pokud by vás zajímalo, jak telefon funguje v běžné praxi, můžete si pročíst naši recenzi. Zakoupit jej můžete na oficiálním Vernee e-shopu pro Českou republiku v černé a modré barvě. Aktuální cena je 4890 Kč.