Společnost Oppo chystá představovačku telefonů Oppo R17 a R17 Pro na 23. srpna/augusta. Ovšem žádné velké překvapení nás zřejmě nečeká, protože před týdnem byl v tichosti právě Oppo R17 zalistován na oficiálních stránkách společnosti.

Pravda, jeho parametry nebyly zcela kompletní a také uvedená cena byla fiktivní. Ta je však momentálně aktualizována a měla by činit 3999 jüanů, což je v přepočtu zhruba 508 dolarů.

Z toho jasně plyne, že Oppo R17 bude dražší než Oppo R15 Pro, který byl uveden v březnu/marci s cenou 3299 jüanů (480 dolarů). Ovšem cena a specifikace Oppo R17 Pro jsou zatím zahaleny tajemstvím, takže na tyto informace si budeme muset ještě tři dny počkat.

Každopádně nárůst ceny v případě R17 je logický, protože telefon je vybaven novými funkcemi a technologiemi v porovnání se svými předchůdci. Je to především nový model procesoru Snapdragon 670 a ochranné sklo Gorilla Glass šesté generace.

Nesmíme zapomenout ani na snímač otisků integrovaný do displeje, podporu AI funkcí u fotoaparátů a nebo podporu rychlého VOOC nabíjení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.