MAGICSEE N5 jest nejnovějším tv boxovým počinem značky MAGICSEE. Co se týče designu, tak se jedná o typický čtvercový tvar, logo najdeme nahoře a na přední části je pak LED displej. TV box MAGICSEE N5 je vyroben z ABS plastu a jedná se o robustnější kousek. Když už se bavíme o designu tohoto boxu, tak nezapomeňme zmínit rozměry, které jsou 10,80 x 10,80 x 2,00 cm při hmotnost 200 g.

Když se podíváme na vnitřnosti, tak víme, že jej pohání aktualizovaný chipset Amlogic S905X, který nahrazuje původní S905. Podporuje jak dekódování H.265 tak i VP9. Amlogic S905X má čtyři jádrá ARM Cortex A53 o taktu 2GHz, který dále doplňuje 2 GB DDR3 RAM. Se zabudovaným HD 2.0b a podporou HDR10 a HLG HDR zpracování si tak budete moci vychutnat 4K x 2K filmy. Co se týče úložného prostoru, tak je zde 16 GB Flash eMMC.

magicsee n5

Box MAGICSEE N5 samozřejmě jednoduše připojíte přes HDMI kabel a kromě všech filmů, které byste si na něm chtěli přehrát samozřejmě můžete díky Androidu 7.1 nainstalovat jakoukoli aplikaci z Google Play, jako je např. Netflix, Vudu, Skype, Flicker, Youtube, Facebook a další. WiFi je zde pak 802.11 b/g/n, 2.4GHz + 5GHz dual band.

MAGICSEE N5 je zajímavým přírůstkem do stále se rozšiřující nabídky TV Boxů, který vám zároveň moc neprovětrá peněženku. TV Box N5 můžete aktuálně sehnat ve Flash Sale za 34,99 dolarů, ale nesmíte zapomenout použít slevový kupón ve tvaru GBN5.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.