O Xiaomi se obecně ví, že se nebojí vyrobit cokoli, co by mohlo přitáhnout zákazníky. Navíc u svých produktů nastavili poměrně agresivní cenovou strategii, takže dobrý poměr cena/výkon je zaručen. Ne jinak je tomu i u bezdrátových sluchátek Xiaomi Mi Sports.

Kromě toho, že jde o bezdrátová sluchátka, podporují také Bluetooth 4.1, jsou lehká a ergonomická. Mají i certifikaci IPX4, což by mělo zaručit odolnost například vůči potu nebo stříkající vodě.

Baterie Xiaomi Mi Sports má kapacitu 120 mAh a podle výrobce by měla vydržet až 7 hodin přehrávání hudby a nebo 11 hodin v pohotovostním režimu. Na kabelu, který sluchátka spojuje, najdete dálkové ovládání. Sluchátka lze také použít jako Handsfree, protože mají zabudovaný mikrofon.

Pokud by vás zajímalo, kde a za jakou cenu můžete sluchátka Xiaomi Mi Spots pořídit, vězte, že jsou aktuálně v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago za velmi dobrou cenu 17,79 euro. Tento prodej však poběží jen do konce měsíce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.