Dalším telefonem, který najdete na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Českou republiku je Vernee V2 Pro. Ten lze stále považovat za novinkový přístroj, protože se na trhu objevil nedávno.

Společnost Vernee tímto počinem dokazuje, že umí udělat odolný telefon, který má téměř klasický design. Jeho odolnost zaručuje nejen nezbytná certifikace IP68, ale také konstrukce s rámem z magnalia, což je slitina hliníku a hořčíku, která je velmi tvrdá. K tomu se přidávají i zesílené TPU rohy a podle výrobce by měl Vernee V2 Pro přežít i fungování v extrémních teplotních podmínkách od -30°C do 60°C.

5,99 palcový displej s FullHD+ rozlišením je chráněn sklem Gorilla Glass. Jako procesor byl použit osmi jádrový Helio P23 a maximálním taktem 2,5 GHz, 6 GB RAM a 64 GB interní paměti. Operačním systémem je Android 8.1 Oreo s nadstavbou VOS.

Ve foto výbavě najdeme zadní duální fotoaparát se snímači 16 MPix + 5 MPix a přední kameru tvoří dvojice 13 MPix a 5 MPix senzorů. Určitě zaujme i kapacita baterie, která dosáhla na 6200 mAh a má podporu 9V/2A rychlého nabíjení. Výrobce dokonce nezapomněl přidat i NFC, senzor tepové frekvence, snímač otisků a globální LTE.

Vernee V2 Pro se momentálně nachází v předběžných objednávkách na stránkách oficiálního Vernee e-shopu pro Českou republiku, kde jej pořídíte za 7990 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.