Značka ALBOHES se postupně rozšiřuje na čínském trhu, neboť uvolňují spoustu levných výrobků, které samozřejmě vzbuzují zájem. Nedávno takto ALBOHES představil levný automatický robotický čistič oken ALBOHES Z5, který jsem ze zvědavosti koupil manželce a nyní netrpělivě čekám, až jej budu moci vyzkoušet. Dnes si však představíme jiný jejich levný produkt, a to robotický vysavač ALBOHES M504, ke kterému se nám dostal slevový kupón.

Vysavač ALBOHES M504 je přenosný zařízením, které váží pouhých 2,7 kg a má elegantní černý vzhled. Vysavač má dále 4 volitelné režimy čištění, které by měly splňovat všechny vaše požadavky na úklid podlahy. Dodává se také s dvěma hlavními čistícími kartáči, kdy jeden je pro uvolnění nečistot a druhý pro jejich absorpci do nitra robota.

ALBOHES M504

Přístroj je napájen výkonnou baterií o kapacitě 2600mAh, což znamená, že vysavač ALBOHES může pracovat až 120 minut na jedno nabití. M504 se navíc automaticky vrátí (po dokončení úklidu) do své domovské základny, aby se opět nabil a byl tak vždy připraven k čištění. Zároveň mu také můžete naplánovat časy čištění, například na dobu, kdy nejste doma. Hlučnost tohoto robota je pak menší než 60 dB.

Robotický vysavač ALBOHES M504 můžete aktuálně získat za cenu 149,99 dolarů, ale nesmíte zapomenout použít náš slevový kupón ve tvaru GBxSmartlife07.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.