Realme je subznačkou Oppo a v květnu/máji představila svůj první telefon Realme 1. Ten potenciální kupce zaujal především svou cenou, která byla v souvislosti s parametry velmi příznivá. Druhý model značky, Realme 2, je v přípravách a oficiálně uveden by měl být zanedlouho.

Značka Realme si však vytvořila vlastní oficiální webové stránky, snad proto, aby dala najevo svou nezávislost na mateřské Oppo. A na nich se na krátkou chvíli kromě Realme 1 objevil i chystaný Realme 2. Ten je sice už ze stránek stažen, ale přesto tu máme pár drobných informace o tom, co bychom mohli čekat.

Předpokládá se, že Realme 2 bude velmi podobný, ne-li zcela stejný jako Oppo F7. Mohli bychom se tak dočkat horního výřezu nad displejem, což bylo naznačeno i na stránkách Realme.

Telefon by měl také mít zadní duální fotoaparát a snímač otisků prstů na zadní straně. Je dokonce velice pravděpodobné, že se dočkáme i odemykání přístroje pomocí skenu obličeje. Nu a vzhledem k tomu, že cena Realme 1 začínala zhruba na 130 dolarech, mohl by se toho držet i Realme 2 a nabídnout podobně nízkou cenovku. Odhady se zatím pohybují lehce nad 200 dolary.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.