Na e-shopu Lightinthebox jsou momentálně zalistovány produkty zbrusu nové značky Waza. Jde o sluchátka a USB huby, jejichž ceny se pohybují od zhruba 9 do 26 euro.

V rámci sluchátek jsou nabízeny hned tři modely. Prvním z nich jsou sluchátka Waza X1. Vyrobena jsou z polypropylenu a velmi pevného ABS materiálu. Svou konstrukcí jsou zaměřena na ty, kteří při sportovních aktivitách rádi poslouchají hudbu. Dají se spojit magnetem, takže nehrozí jejich ztráta. Podporují Bluetooth 4.1. Na Lightinthebox jsou k mání za 14,71 euro.

Druhá sluchátka, Waza HA01, jsou bezdrátová s podporou Bluetooth 4.0. Při výrobě bylo použito plastu a kovu. Mají také zabudovanou regulaci hlasitosti. Jsou nabízena za 14,55 euro.

Poslední bezdrátová sluchátka Waza X12 jsou inspirována Apple AirPods, ale jejich cena je podstatně nižší. Jsou ergonomická, vyrobená z polypropylenu a ABS plastu. Samozřejmě nechybí podpora Bluetooth 4.2. Jsou dodávána s nabíjecím boxem. Jejich cena je na Lightinthebox nastavena na 25,80 euro.

A teď se podíváme na USB rozbočovače. Vybírat můžete ze čtyř typů. Prvním z nich je Waza 5 s porty USB-C, 2 × USB 3.0, HDMI a slotem pro SD kartu. K mání je za 15,63 euro. Druhý hub Waza 4 má porty HDMI 2.0, 2 × USB-C 3.1 a nabíjecí port PD 60W. Tento hub pořídíte za 13,06 euro.

Další rozbočovač má USB-C 3.1, USB 3.0, RJ45 a prodává se za 9,19 euro. Poslední hub tvoří 2 × USB 3.0 a RJ45. Jeho cena je také stanovena na 9,19 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.