Na poli sportovních hodinek se v poslední době snaží uchytit čím dál víc čínských výrobců. Pro nás na Gizchina.cz zatím neznámý výrobce ZANMAX je jedním z nich. Jeho nejnovější model ZANMAX 930N je aktuálním počinem, se kterým si budou chtít vydobýt popularitu. Zda se jim to podaří, to uvidíme.

Sportovní hodinky ZANMAX 930N totiž chtějí být multifunkčním pomocníkem při vašem tréninku. Mezi jejich funkcionality patří kalendář, budík, monitor srdečního tepu, GPS, krokoměr, kompas a dokáží analyzovat data při vykonávání různých sportů, jako je běh, cyklistika, plavání, chůze a další. Díky Bluetooth se dokáží spárovat s vaším Android nebo iOS telefonem a dle tvrzení výrobce by měly vydržet až 60 dnů ve standby režimu. Váha hodinek je pak 65g.

Chytré sportovní hodinky ZANMAX 930N lze aktuálně sehnat za 69,99 dolarů, ale nesmíte zapomenout na použití slevového kupónu ve tvaru GBOBCE002.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.