Podařilo se nám zachytit obrázky připravované novinky Honor 8X a tak je nyní s vámi sdílíme. Přidáme i pár informací, které se objevily o jeho výbavě.

Mnoho zpravodajských serverů tipuje na trojitý přední fotoaparát. To je samozřejmě možné, neb mnoho zákazníků je stále přesvědčeno, že pokud jde o čočky, tak platí čím více, tím lépe. Samozřejmě ale také může jít o nějaký nový senzor, nebo blesk. Uvidíme s čím se Honor 8X „vytasí“. Podle nejnovějších zpráv bude mít tento model podobný design a rozměry jako Huawei Nova 3 (157 x 73,7 x 7,3 mm). Což by mělo přinést zhruba 6,3-6,5-palcový displej. S největší pravděpodobností bude poháněn procesorem Kirin 710. Na zadní straně by měl být umístěn hlavní duální fotoaparát.

Podle zpráv by měl mít tento smartphone displej Full HD + s rozlišením 2340 x 1080 pixelů a poměrem stran 19:9. Pro nabíjení bude vybaven postarším typem micro-USB, což se nezdá v roce 2018 jako úplně nejšťastnější volba. Baterie ale bude podporovat rychlé nabíjení 10W. Vzhledem k tomu, že se objevily i další zprávy ohledně tohoto telefonu a jsou trochu jinak laděny, uvidíme zda tato informace bude opravdu patřit chytrému telefonu Honor 8X nebo se můžeme těšit ještě na něco jiného.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.