Podařilo se nám zachytit obrázky připravované novinky Honor 8X a tak je nyní s vámi sdílíme. Přidáme i pár informací, které se objevily o jeho výbavě.

Mnoho zpravodajských serverů tipuje na trojitý přední fotoaparát. To je samozřejmě možné, neb mnoho zákazníků je stále přesvědčeno, že pokud jde o čočky, tak platí čím více, tím lépe. Samozřejmě ale také může jít o nějaký nový senzor, nebo blesk. Uvidíme s čím se Honor 8X „vytasí“. Podle nejnovějších zpráv bude mít tento model podobný design a rozměry jako Huawei Nova 3 (157 x 73,7 x 7,3 mm). Což by mělo přinést zhruba 6,3-6,5-palcový displej. S největší pravděpodobností bude poháněn procesorem Kirin 710. Na zadní straně by měl být umístěn hlavní duální fotoaparát.

Podle zpráv by měl mít tento smartphone displej Full HD + s rozlišením 2340 x 1080 pixelů a poměrem stran 19:9. Pro nabíjení bude vybaven postarším typem micro-USB, což se nezdá v roce 2018 jako úplně nejšťastnější volba. Baterie ale bude podporovat rychlé nabíjení 10W. Vzhledem k tomu, že se objevily i další zprávy ohledně tohoto telefonu a jsou trochu jinak laděny, uvidíme zda tato informace bude opravdu patřit chytrému telefonu Honor 8X nebo se můžeme těšit ještě na něco jiného.