Prázdniny sice za pár dnů skončí, ale ještě je dost času vyrazit na dovolenou. Ať už vyrazíte do hor nebo k moři, mohly by se vám hodit dva produkty, které jsou ke koupi na Ebay. Prvním z nich jsou chytré sportovní hodinky NX02 a druhým je kapesní translátor Youdao, který by mohl dobře posloužit při dovolené v zahraničí.

Nejdřív se tedy mrkneme na hodinky NX02, které mají kruhový displej. Tělo je vyrobeno ze zinkové slitiny a řemínek ze silikonu. Baterie s kapacitou 290 mAh by měla zajistit až 18 měsíců běžného používání.

 

Hodinky jsou voděodolné do 5 ATM, takže je nemusíte sundávat z ruky ani při plavání nebo sprchování. Mají plný 24 hodinový monitorovací režim a v reálném čase tak máte přehled o vydané energii a nebo spálených kaloriích. Samozřejmě nechybí ani už zcela běžné funkce jako je krokoměr nebo různé notifikace. Hodinky NX02 jsou na Ebay k mání s 50% slevou za 20,99 dolarů.

Na cestu do zahraničí s sebou nemusíte brát těžké slovníky, postačí malý kapesní překladač Youdao. Vzhledem k tomu, že překládá do 27 světových jazyků, můžete si ho vzít v podstatě kamkoli. Translátor podporuje i češtinu a slovenštinu.

Jeho design je kompaktní a ovládání jednoduché. Tento malý oválek váží pouhých 67 gramů a výrobce jej díky tvaru a váze přirovnává k vejci. Je vyroben z pevného plastu, opatřen malým 2 palcovým dotykovým displejem a reproduktorem. Baterie má kapacitu 1000 mAh. Na Ebay je Youdao translátor nabízen se slevou a jeho finální cenovka je 108,84 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.