Společnost Vernee má nyní kromě svého slovenského zastoupení také oficiální zastoupení Vernee pro Českou republiku. Nakupovat tedy můžeme v korunách a určitě se najdou i nějaké ty slevy.

Vzhledem k tomu, že je pro nás, zákazníky, připravena pestrá nabídka telefonů, budeme si je postupně představovat. Dnes začneme přístrojem Vernee Active.

Jde o robustní telefon s moderním designem. Je zároveň také prvním odolným telefonem společnosti Vernee, kterému nechybí certifikace IP68 a vojenský standard MIL-STD 810G.

Má štíhlé tělo a 5,5 palcový JDI displej s 2.5D zakřivením a rozlišením 1920×1080 pixelů. Designem by mohl konkurovat například Samsungu S8 Active. Jeho odolnost zajišťují zpevněné a vyztužené rohy a rám, kevlarová konstrukce, nebo i USB port s pevnou krytkou.

Telefon pohání osmi jádrový procesor Helio P25 s 6 GB RAM a 128 GB interní paměti. Baterie má kapacitu 4200 mAh a podporu 9V/2A rychlého nabíjení. Operačním systémem je Android 7.0 s nadstavbou VOS, která je dobře odladěna.

Zadní fotoaparát je 16 MPix s PDAF a clonou f/2.2 a údajně může bez problémů fotit i pod vodou. Přední kamera má rozlišení 8 MPix.

Pokud vás tedy tento odolňák s tělem klasika zaujal, mrkněte na naši recenzi a na stránky oficiálního Vernee e-shopu pro Českou republiku, kde najdete nejen další podrobnosti, ale můžete Vernee Active i pořídit za 7490 Kč.