Mnozí z nás mají společnost Oukitel spojenu především s produkcí telefenů s velkokapacitními bateriemi s dlouhou výdrží. Ovšem nejen telefony živa je firma, proto v jejich portfoliu najdeme i chytré hodinky. Jsou to například Oukitel W1, které se dají pořídit doslova za pár kaček.

Podobně jako některé telefony Oukitel, tak i tyto chytré hodinky se mohou pochlubit dlouhou výdrží. Výrobce tvrdí, že na jedno nabití vydrží až 30 hodin při plné aktivaci všech funkcí.

A když už mluvíme o funkcích, vězte, že Oukitel W1 mají několik sportovních režimů jako je běh, turistika, jízda na koni a mimo jiné i plavání. To tedy znamená, že hodinky jsou vodotěsné, což by měla zaručit certifikace IP67. Samozřejmě nechybí ani běžné funkce, tedy monitoring spánku, srdečního tepu, krevního tlaku, upozornění na příchozí hovory a textovky, spálené kalorie nebo monitoring pitného režimu.

0,95 palcový OLED displej chonometru je kruhový a baterie má kapacitu 170 mAh. Konstrukce hodinek je natolik pevná, že uživatelé nemusí mít obavy, že by jim při sportovních aktivitách spadly ze zápěstí. Jsou kompatibilní jak se systémem Android, tak i iOS.

Pokud vás hodinky Oukitel W1 zaujaly, další podrobnosti o nich můžete omrknout na stránkách e-shopu Cafago, kde jsou aktuálně nabízeny za 34,09 euro. Se slevovým kupónem ve tvaru PS2961 cena spadne na příjemných 22,49 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.