Alfawise je opravdu čínský výrobce s hodně širokým záběrem. Tak širokým, že si člověk říká, zda snad chtějí předstihnout i giganta Xiaomi, u kterého se mimochodem velmi inspirovali. O moha jejich produktech jsme již psali a dnes si přiblížíme jejich nejnovější bezdrátová sluchátka jménem Alfawise A1.

Zatímco drátová sluchátka, snaží přinést co nejkvalitnější poslech hudby, komfort posluchače je to, s čím jsou trochu na štíru. Řešením jsou v tomto případě sluchátka bezdrátová, u kterých ale většinou netušíte, kdy jim dojde baterie. Na toto mysleli v Alfawise, kdy jejich A1 jsou vybaveny indikátorem, který vám vždy ukáže, kolik baterie ještě zbývá.

Alfawise A1

Další dobrou vlastností těchto sluchadel je jejich malá velikost. Na rozdíl od ostatních výrobků patřících do této kategorie jsou Alfawise A1 designovány tak, že by měly sednout jakémukoli typu ucha, ať už dospělého jedince nebo dítěte.

Sluchátka se samozřejmě připojují pomocí modrého zubu, tedy Bluetooth ve verzi 4.1 Zároveň by i přes svou malou velikost měly přinést velmi kvalitní poslech. A teď už k ceně. Alfawise A1 jsou k dostání za 21,99 dolarů, ale pro dosažení této ceny musíte použít slevový kupón v podobě GBbud.