O nejnovějším modelu od čínského výrobce Oukitel jménem Oukitel WP2 jsme pár článků již napsali. Mezi jeho taháky patří především kombinace masivní baterie 10000mAh a odolného těla. Musíme říci, WP2 je rozhodně telefon, na který se docela těšíme (především vyznavači odolných telefonů v redakci). Díky své certifikaci IP68 by měl OUKITEL WP2 být perfektně chráněn před různými druhy kapalin.

A na podporu tohoto tvrzení OUKITEL aktuálně zveřejnil nové video s tímto telefonem, který podstoupil různé výzvy nejen ve vodě, ale také v zamrzlém prostředí, horké vodě, pivu a dalších. Však podívejte se sami.

Ve videu můžeme vidět WP2 na jakýchsi schodech, kde na něj kaskádovitě teče voda. Následně obdrží koupel v potoce a ani poté jeho funkčnost není zasažena. Další zkouška už byla více brutální. Technici z OUKITEL Lab vložili telefon do nádrže na vodu a zmrazili jej po dobu více než 43 hodin, aby zjistili, zda WP2 dokáže fungovat v extrémně chladném prostředí. A pak se šlo na opačný extrém. 30 minut v horké vodě. A opět přežil moloděc!

Ale to ještě nebylo všechno. Další torturou byl pobyt v bublinkové koupeli z pepsi a piva a na závěr se dostal ještě pod tekoucí vodu.

Oukitel WP2

Když si ještě rychle prosvištíme specifikace, tak víme, že OUKITEL WP2 bude mít 6-palcový displej FHD+ s Corning Gorilla Glass, 4 GB RAM, 64 GB úložného prostoru, 16 megapixelovou zadní kameru, 8 megapixelovou přední kameru, obří baterii o kapacitě 10000mAh s podporou ​​rychlého nabíjení 9V/2A, boční čtečkou otisků prstů, NFC a Android 8 jako OS.

K dispozici bude ve dvou barvách, zlatá s černou a čistě černou. Na trh se pak WP2 na konci prázdnin. A kdo chce vyzkoušet své štěstí, ať se podívá na aktivitu na oficiálních webových stránkách, kde můžete získat 2 kusy WP2 zdarma nebo získat předběžnou slevu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.