Hlasový asistent není špatná věc a může se hodit třeba i k tomu, aby potvrdil, že telefon Vivo X23 se chystá na svůj debut. Jeden čínský tipař totiž nasdílel na síti obrazovku svého telefonu s konverzací s asistentem Jovi. Z ní je patrno, že Vivo X23 bude uveden 20. srpna/augusta.

A bylo to v podstatě velmi jednoduché. Tipař se Jovi zeptal, zda něco ví o nových produktech Vivo. Jovi odpověděl, zda se ptá na Vivo X23. Na to tipař položil otázku, kdy bude Vivo X23 uvolněn a Jovi odpověděl, že 20.8.

Sama společnost Vivo dosud o přípravách nové telefonu nic neprozradila, takže Jovi patrně ví víc než by měl. Každopádně podle všeho to tedy vypadá, že Vivo přeskočí v rámci číslování modelů číslo 22.

A vzhledem k tomu, že sesterská společnost Oppo už zalistovala svůj novinkový R17, je velmi pravděpodobné, že na cestě je i Vivo X23. Informace o parametrech jsou aktuálně ve stádiu divokých spekulací. Ty tvrdí, že X23 bude mít dvě verze. Jednu s procesorem Snapdragon 670 a druhou se Snapdragon 710.

Hovoří se také o využití dvoukanálové RAM paměti, která v kombinaci 6 GB + 4 GB dá dohromady 10 GB RAM. Je také velmi pravděpodobné, že snímač otisků bude integrován do displeje a neměla by chybět ani podpora rychlého nabíjení 22,5 W. Teď tedy nezbývá než čekat, zda s nějakou tou snad pravdivou informací přidje i společnost Vivo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.