Zhruba v půlce května/mája byl vydán OnePlus 6. Mnoho fanoušků si však už nyní klade otázku, zda se, podobně jako u OnePlus 5, dočkáme i verze OnePlus 6T. Nu a mnoho zasvěcených si myslí, že ano.

Mezi nimi je i Waqar Khan, který je známý jako designér, který se specializuje na vytváření renderů chystaných telefonů. Ten uveřejnil na svém twitterovém účtu a také na YouTube rendery, jak by OnePlus 6T mohl vypadat.

Z renderovaných obrázků je patrno hned několik věcí. Snímač otisků by mohl být integrován do displeje. Horní výřez nad displejem chybět nebude, ale mohl by být koncipován podobně jako například u Oppo R17. A stejně jako Oppo R17 by mohl mít i OnePlus 6T AMOLED displej s úhlopříčkou 6,4 palce.

Zadní panel je pak místem pro trojitý fotoaparát, který je uložen vertikálně ve dvou modulech. Pod nimi je LED blesk. Podle renderů jsou i boční rámečky velmi úzké a designer předpokládá, že by telefon mohl být nabízen v barvách černé, bílé a červené. A samozřejmě by měl verzi 6T pohánět procesor Snapdragon 845.

Nu a kdy by se mohl OnePlus 6T objevit? Pokud vyjdeme z toho, že OnePlus 5T spatřil světlo světa loni v listopadu/decembri, mohlo by to platit i pro 6T.