Velmi zajímavý laptop Teclast F5, který lehce připomíná designem kousky řady Lenovo Yoga se dostal do Flash Sale. Tento laptop umí rotovat displej o 360-stupňů díky otočnému kloubu, a i když se za tuto funkcionalitu připlácí, jde pořád ještě o levnější kousek.

Teclast F5 patří k menším modelům od tohoto výrobce a nabídne 11.6-palcový dotykový FullHD IPS OGS displej, přičemž ani rozměrové nepatří k žádným cvalíkům s tloušťkou jen 13 mm a 980 g váhy. Výbava je také více než slušná s procesorem Celeron N4100, 8 GB DDR4 RAM, 128 GB SSD diskem, M.2 SATA 2242 dodatečným SSD slotem, dualband ac Wi-Fi nebo podporou aktivního stylusu Teclast T6. Trochu zamrzí absence plnohodnotného USB 3.0 portu, protože je zastoupen pouze micro USB, USB Type-C a miniHDMI.

Teclast F5

I tak se ale jedná o velmi zajímavý kousek, který zaujme zejména velkou mobilitou, slušným výkonem a dotykovým otočným displejem. Teclast F5 je aktuálně od dnešního dne ve Flash Sale za 329,99 dolarů a prvních 100 kupujících získá k němu zajímavé dárky. Prvním je stylus a druhým šikovná taška na laptop společně se Screen protectorem, myší od Asusu a podložkou pod myš.