Mnozí uživatelé byli zklamaní poté, co společnost Meizu oznámila, že několik zařízení u kterých by se to očekávalo, nedostane aktualizaci, i když jsou k tomu způsobilá. Nyní čínská společnost zahájila distribuci nové stabilní verze svého nejnovějšího uživatelského rozhraní pro tři telefony.

Nová aktualizace bude k dispozici via OTA a přináší stabilní verzi Meizu Flyme OS s označením 7.0.1.0G. Tato aktualizace bude dostupná pro modely Meizu M6, M6 Note a Pro 6 Plus. I když mluvíme o aktualizaci Flyme 7 vydané právě teď v srpnu/auguste, firmware je stále založen na Android Nougat.

Meizu Flyme 7

Pokud jde o nové funkce implementované v této verzi Flyme OS, jsou to hlavně optimalizace softwaru, zlepšení plynulosti, rekalibrovaná správa paměti tak, aby nedošlo ke zpomalení nebo blokování systému, četné estetické změny. K dispozici je také vylepšení grafiky s novými ikonami a nový software umělé inteligence nazvaný OneMind 2.0.

Meizu rovněž doporučuje během procesu aktualizace neklikat na plochu a nemačkat žádná tlačítka, přičemž doba instalace aktualizace je asi 10 minut, takže budete muset být trpěliví.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.