Společnost Xiaomi nedávno oznámila svou novou subznačku především pro indický trh nazvanou „POCO“. Xiaomi Pocophone F1 se očekává jako první telefon této nové řady. O tom jak telefon bude vypadat, jsme se již dozvěděli díky zalistování v jednom rumunském eshopu a tentokrát se objevilo video s tímto telefonem a úložné varianty, kterými bude Pocophone F1 vybaven.

Video, které můžete vidět níže potvrzuje obrázky, které jsme mohli viděli na rumunském webu. Telefon bude mít poměrně široký zářez na horní části telefon, více než má Mi 8. K dispozici je jack pro sluchátka nahoře a USB Typ-C port je umístěn v dolní části s reproduktorem. Telefon je vybaven duálním zadním kamerovým kombem a čtečkou otisků prstů na zadní straně. Telefon pak přijde s MIUI 9 jako OS.

Další únik, který se objevil, ukazuje na tři varianty Xiaomi Pocophone F1. Vypadá to, že telefon bude k dispozici ve třech variantách: 6 GB + 64 GB, 6 GB + 128 GB a 8 GB + 256 GB. 6 GB RAM varianty budou k dispozici ve čtyřech barvách, červené, modré, šedé a gradient. Varianta 8 GB RAM bude k dispozici ve všech barvách, kromě černé a místo ní bude mít kevlarovou variantu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.