Minulý rok v listopadu/novembri uvedl čínský výrobce Meitu svůj top model V6. Nyní se společnost chystá představit nový smartphone, který má být údajně ještě lepší.

Podle prosakujících zpráv se společnost pravděpodobně zbaví procesoru od společnosti MediaTek a místo něj hodlá použít chipset Qualcomm Snapdragon 845, který ovládá většinu vlajkových telefonů, které byly v tomto roce představeny.

Nedávno se podrobnosti o připravovaném novém telefonu Meitu s číslem modelu MP1801 objevily online prostřednictvím výpisu z Geekbench, který ukázal, že telefon bude poháněn procesorem Snapdragon 845 a doplní jej 8 GB RAM paměti. Dále výpis zmiňuje, že zařízení bude používat operační systém Android 8.1 Oreo.

Meitu

Jak budou nastaveny ceny pro nový model zatím není známo, ale můžeme se trochu odpíchnout od posledního telefonu Meitu V6. Jeho Standard Edition byla naceněna na 745 dolarů, zatímco Advanced Custom Edition vyšla přibližně na 1022 dolarů. Odhaduji, že novinka bude mít ceny krapet vyšší. Nechme se však  překvapit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.