O telefonu Smartisan Nut Pro 2 jsme již psali několikrát, i když byl oficiálně představen teprve v prosinci/decembri loňského roku. Poté se objevil model R1 se Snapdragonem 845 a nyní jsou na Master Lu k vidění specifikace novinky, která s největší pravděpodobností ponese název Smartisan Nut Pro 2S. Tento model by měl být z kategorie vyšší střední třídy a měl by jej pohánět Snapdragon 710.

Jak je vidět ze specifikací Master Lu, jeho displej bude mít podporu pro Full HD+ rozlišení 2160 x 1080 pixelů. To naznačuje, že poměr stran bude 18: 9. Dále vidíme 6 GB paměti RAM a je téměř jisté, že grafickým čipem bude Adreno 616.

Podle informaci na balení, které unikly již dříve víme, že Nut Pro 2S bude mít duální hlavní zadní kameru se senzory 12 MPx + 5 MPx a 16 megapixelovou selfie kameru. Pokud se objeví další specifikace, dáme vám určitě vědět. Nicméně představení Smartisanu Nut Pro 2S můžeme očekávat poměrně brzy, protože telefon už získal certifikaci 3C.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.