Dnes tu pro vás máme poměrně zajímavou nabídku. EU sklady e-shopu Lightinthebox aktuálně zalistovaly dva produkty, které sice nutně k životu nepotřebujete, ale přiznejme si, občas není špatné si jen tak udělat radost.

Elektro koloběžka Xiaomi M365 a 3D tiskárna Creality CR-10s jsou v poslední době hodně oblíbené hračky a navíc je nyní můžete pořídit za cenu přes 300 euro z evropských skladů, a to znamená, že cena je konečná bez jakýchkoli doplatků, což není k zahození.

Rovnou tedy pojďme na parametry Xiaomi koloběžky. Váží pouhých 12,5 kilogramu, ale je schopná vyvinout rychlost až 25 km/h a dojet 30 km na jedno nabití. Bezpečná jízda je zaručena díky dvojitému systému brzd, protiskluzovým řidítkům, pneumatikám odolným otřesům a jednoduše kontrolovanému zrychlení. Navíc jsou hned v základním vybavení i přední a zadní světla.

Díky systému dobíjení kinetickou energií můžete baterii dobíjet pomocí odrazů nohou. Koloběžka má odolné zpracování s hliníkovým rámem, duální systém brzd a možnost kontroly funkcí a parametrů jízdy mobilní aplikací. Xiaomi M365 můžete v předprodeji z EU skladu Lightinthebox pořídit za 327,91 euro.

Druhou položkou dnešní nabídky je 3D tiskárna Creality CR-10s. Ta je vybavena speciálním hliníkovým rámem pro velkoplošný tisk s rozměry až 300×300×400 mm a tryskou o průměru 0,4 mm, kterou lze vyměnit za 0,3/0,2 mm trysku.

Tiskárna podporuje off-line tisk přes SD kartu, nebo je tu také možnost tisknout přímo pomocí adaptéru USB. Stabilita tisku je zvýšena díky hliníkové podložce. Trojrozměrné tisky lze vytvářet z několika druhů materiálu jako je například TPU a měděná nebo uhlíková vlákna. Další podrobnosti o tiskárně Creality CR-10s najdete na těchto stránkách a pořídit ji můžete za 389,18 euro. Opět se jedná o EU sklad.