Bluboo nedávno představilo svůj nový telefon Bluboo D6, smartphone s Android 8.1 Oreo a podporou odemknutí obličejem. Výrobce nyní oznámil start flash sale od 9. do 15. srpna/augusta, kdy někteří šťastní kupci dostanou šanci získat Bluboo D6 za pouhých 5,99 dolarů. Jediné, co musíte udělat, je sdílet nákupní odkaz s 3 přáteli na Facebooku.

Kromě toho společnost publikovala představovací video (níže), ze kterého se dovídáme, že Bluboo D6 má 5,5-palcový displej s poměrem stran 18:9, dále má 2GB paměti RAM a 16 GB interního úložného prostoru. Jako procesor pak zde najdeme čtyřjádrový procesor MT6580a. Duální zadní kamerové kombo je v konfiguraci 8MP a 5MP a na přední straně telefonu je umístěn 5MP fotoaparát.

D6 je dále vybaven ultra-rychlou čtečku otisků prstů a Bluetooth je ve verzi 4.0. Telefon dual-sim (micro sim + nano sim) a aktuální verze podporuje prozatím 2G a 3G. 4G by mělo dorazit v aktualizované verzi nazvané D6 Pro o něco později a ta bude vybavena novějším procesorem MT6739. Co se týče barev, tak budou k dispozici tři: černá, červená a modrá.

Představení Bluboo D6 ve videu:

Bluboo D6 jako jasný entry-level smartphone přijde s velmi zajímavou cenou 69,99 dolarů, ale během aktuálního proma, které poběží od 9. do 15. srpna, bude smartphone k dispozici pouze za 59,99 dolarů. A když budete mít štěstí, můžete jej dokonce získat za 5,99 dolarů!