I když v tomhle horku asi nikdo moc neběhá, přeci jen se za čas mohou někomu hodit slušná sportovní Bluetooth sluchátka. Dnes už je málo těch, co by se chtěli pořád motat s telefonem se sluchátky připojenými přes kabel. A tak výrobce Excelvan poslechl Járu Cimrmana, když říkal: „Zkuste to bez drátů, milý Marconi!“, a vrhli na trh své nejnovější Excelvan C6.

Tato bezdrátová sluchátka přicházejí s moderním a zároveň funkčním designem, kdy je zajištěno, že by sluchátka měla držet i na neposedné hlavě. Kromě poslechu přes ně i bezproblémově přijmete hovor, jsou vybavena mikrofonem a doba přehrávání by měla vydržet okolo 8 hodin. Samotné nabití pak potrvá hodin zhruba 2 a kapacita baterie je 75mAh. Váha je 14 gramů a dostanete k nim manuál, 4 špunty a microUSB kabel na nabíjení.

Jak jsem psali již v úvodu, sluchátka Excelvan C6 jsou aktuálně ve Flash sale a jsou k dostání za pouhých 8,99 dolarů. Počet kusů je však omezen, proto kdo má zájem, ať neváhá.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.