Určitě znáte onu okřídlenou větu: o peníze jde až v první řadě. Vydělat pár korun navíc a ještě si u toho nakoupit se slevou můžete například na e-shopu Tomtop. Stačí jediné, zaregistrovat se a stát se členem Tomtop VIP klubu.

Co je to Tomtop VIP?

Z nabídky zavedeného online obchodu Tomtop je do klubu Tomtop VIP vybírána široká škála těch nejprodávanějších produktů ze všech segmentů jako je například elektronika, dům, zahrada nebo krása a zdraví. VIP členové mají 10% slevu na nákup veškerého zboží. Navíc je zaručena rychlá doprava zboží a program odměn za pozvánky a sdílení umožňuje členům VIP vydělávat peníze navíc.

Výhody VIP členství

  • 10% sleva na všechny produkty
  • 10% provize za každý prodej u sdílení a doporučení
  • okamžitá odměna 49 dolarů za doporučení přátelům, aby se připojili k Tomtop VIP klubu

Proč si vybrat právě Tomtop VIP?

Je zaručena vysoká kvalita a nízké ceny. Všechny produkty jsou vyráběny těmi nejlepšími čínskými výrobci a jsou důsledně testovány. Silný dodavatelský řetězec zaručuje rychlé dodání. Nabídka zboží je široká a vybere si opravdu každý. VIP členství je zárukou 10% slevy u veškerého zboží. Pro členy klubu jsou připraveny i různé soutěže, slevové akce nebo bleskové prodeje.

Pokud se zaregistrujete a registraci doporučíte i svým známým nebo příbuzným, získáte okamžitou odměnu 49 dolarů za doporučenou osobu. K tomu můžete získat i 10% provizi za prodej každého produktu, který jste svým známým doporučili.

Tomtop zaručuje rychlé doručení objednávky a 24 hodinový zákaznický servis pro vaše případné dotazy. Díky velkému množství propagačních materiálů je sdílení na sociálních sítích velmi jednoduché.

Pokud už teď uvažujete o vstupu do Tomtop VIP klubu, ale nevíte jak se zaregistrovat, je tu pro vás i video s návodem krok po kroku.

Jestliže se chcete přihlásit do klubu bez toho, že byste pozvali své přátele, použijte při registraci „pozvánkový“ kód tomtopvip. Máte-li jakékoli dotazy, nebo problémy při registraci, můžete se ptát i na facebookové stránce Tomtop VIP.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.