Je poměrně dost výrobců, kteří svá portfolia rozšířili také o chytré hodinky. Ovšem někteří z nich je nabízejí za ceny, které jsou poněkud vyšší. My se dnes mrkneme na sportovní hodinky TenFifteen F1, které mají velmi dobrý poměr cena/výkon. A s naším slevovým kupónem se dostanete na cenu pod 50 euro.

Hodinky TenFifteen F1 jsou vybaveny jak běžnými funkcemi, ale navíc mají i slot pro SIM kartu, takže je můžete například při sportu, kdy by vám klasický telefon překážel, používat i na volání.

Hodinky mají sportovní a poměrně masivní design. Silikonový řemínek působí pevným dojmem hlavně díky velké sponě, která by měla bránit uvolnění hodinek. Kruhový 1,3 palcový displej je dotykový s rozlišením 240×240 pixelů a je barevný. Na obvodové hraně jsou umístěna dvě fyzická tlačítka pro snadné ovládání. Je zde také USB port a slot pro SIM kartu.

TenFifteen F1 pohání procesor MT2503 se 32 MB RAM a 128 MB interní paměti. Najdeme zde podporu GSM připojení a Bluetooth 3.0 a 4.0. Hodinky jsou kompatibilní jak s Android 4.4 a vyšším, tak i s iOS 8.0 a vyšším. Baterie má kapacitu 230 mAh. Certifikace IP65 zaručuje odolnost vůči stříkající vodě nebo potu.

Mezi funkcemi najdeme kompas, krokoměr, monitoring spánku, monitoring spálených kalorií, monitoring srdečního tepu, různé notifikace a několik sportovních režimů.

Tolik tedy ve stručnosti o parametrech hodinek. Pokud vás TenFifteen F1 zaujaly, můžete si je pořídit zde za cenu 59,79 euro. Při použití slevového kupónu ve tvaru PG7241 cena klesne na 45,49 euro. Kupón je platný do konce srpna/augusta

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.