Čínský výrobce telefonů OUKITEL nedávno oznámil nový smartphone OUKITEL WP2, který bude dalším přírůstkem do rodiny odolných telefonů s obří kapacitou baterie. WP2 lze považovat za aktualizovanou verzi předchozího K10000 MAX, jelikož, podobně jako K10000 MAX, kombinuje obří baterii 10000mAh s vlastnostmi, které poskytují nejen dlouhou životnost baterie, ale také odolné tělo.

Nyní máme potvrzené hlavní specifikace pro tento robustní telefon a u příležitosti jeho uvedení na trh, OUKITEL spustil akci, ve které můžete získat dva WP2 zdarma a předběžnou slevu.

Oukitel WP2

OUKITEL WP2 je telefonem se 6-palcovým displejem FHD+ od AUO, krytým Gorilla Glass a s trendovým poměrem stran 18:9. Všude promovaná baterie o kapacitě 10000mAh podporuje rychlé nabíjení díky 9V/2A nabíječce. Zároveň je také vodotěsný, prachutěsný a odolný proti nárazu.

Představení modelu OUKITEL WP2 ve videu:

OUKITEL WP2 dále má 4 GB paměti RAM a 64 GB paměti ROM s možností rozšíření až o 128 GB díky slotu pro microSD karty. Na zadní straně najdeme duální kamerové kombo, kdy hlavní kamera je Samsung S5K2P7 a druhá pak 2MP senzor.

Na rozdíl od jiných OUKITEL telefonů je WP2 prvním smartphonem od této značky, který disponuje boční čtečkou otisků prstů. A další novinkou je pak přidání NFC modulu.

Aktuálně spustil OUKITEL akci, při které je možnost získat zdarma model WP2, stejně jako předběžnou slevu. Zatímco oficiální prodejní cena WP2 je stanovena na 259,99 dolarů, díky této akci můžete získat telefon za zvýhodněnou cenu 229,99 dolarů. Koho zaujalo, ten by se tedy měl podívat zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.